LBForum

Bio
Spoločnosť <a href="http://www.b8c8d8.com/“> Adidas tubulárny vzdor </a> Adidas začína <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Nike air huarache beží ultra </a> byť vážne informovaná o svojich iniciatívach v oblasti udržateľnosti a poukazuje na <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Adidas tubulové dámske </a> to, že zelená správa nemusí robiť zákazníkov modrou.

Vďaka novému oceánom inšpirovanému sfarbeniu Adidas vydáva verzie ”Parley“ najobľúbenejších bežeckých topánok Boost: Ultraboost, Ultraboost X a Ultraboost Uncaged.

Spoločnosť Parley je partnerom spoločnosti <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Rúrový bežec adidas </a> Adidas v stratégii Parley <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> T tričko philipp plein pas cher </a> <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Adidas ultra boost všetky čierne </a> A.I.R, ktorá premieňa oceľový plastový odpad na vlákno, <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Nmd adidas ružová </a> ktoré je tkané do bežeckých topánok. Každá topánka používa v priemere 11 plastových fliaš na pár a obsahuje recyklovaný plast <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Adidas tubular radial </a> do šnúrkových <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Adidas tubular <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Adidas eqt podpora adv </a> primeknit </a> šnúr, pätového <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Nike air huarache <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Adidas ultrazvukový boost </a> ultra </a> popruhu, päty a podšívok.

”Nové dodatky k kolekcii adidas x Parley sú ďalším krokom <a href="http://www.b8c8d8.com/“> Puma suede lezenie </a> v našej ceste k vytvoreniu jedného milióna párov Ultraboost z up-cyklu námořných plastov,” uviedol Mathias Amm, produktový riaditeľ spoločnosti Adidas.

Adidas <a href="http://www.b8c8d8.com/“> philipp plein tričko </a> predtým vydala oceľový plastový odpadkový tenisový kufr, ale to bolo obmedzené vydanie a viac ako dôkaz koncepcie. Tieto nové tenisky Boost sú krok <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Fenty puma creepers </a> smerom dopredu, keďže Adidas sa usiluje o využitie udržateľnejších materiálov v pravidelných ponukách.

Spoločnosť Adidas vo svojej nedávno uverejnenej správe o trvalej udržateľnosti opätovne <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Rihanna puma creepers </a> zdôraznila svoj záväzok k ekologickým materiálom, <a href=”http://www.b8c8d8.com/“> Nike revolúcia 3 </a> v ktorom sa zdôraznilo, že spoločnosť bude v budúcom roku na ceste používať 100% <a href=”http://www.b8c8d8.com/"> Nmd adidas dámske </a> udržateľnú bavlnu. Tiež povedal, že ušetril 70 miliónov plastových nákupných tašiek prepnutím na papierové tašky vo svojich predajniach a podrobne sa zaviazal, že nové oblečenia Adidas MLS budú vyrobené z recyklovaného plastu Parley.

Topánky budú k dispozícii na predaj online a vo vybraných obchodoch Adidas 10. mája.

philipp plein tričko

Joined on: 2017-04-27
Topics: 2 Posts: 2
View all topics View all posts
Copyright © 2010 ~ 2016 vicalloy
Powered by LBForum